سخن بزرگان:
  • انیشتین : انسان نادان کسی است که هر روز کار روز قبل را انجام میدهید و انتظار نتایجی جدید را دارد
  • هیچ چیز بدون اعتماد به نفس و امید بدست نمی آید. هلن کلر
  • مارکوس گاروی: با اعتماد به نفس، پیش از شروع برنده شده ای.
  • محمد بهرامی: سریعترین راه رسیدن به اعتماد به نفس، انجام ی یک کار کوچک از چیزی است که از انجام آن میترسیم.

درباره ما

درباره ما

دوستان عزیز سلام
من محمد بهرامی هستم از مجموعه آموزشی ایرانی ثروتمند
اجازه بدید همین اول کار یک داستان واقعی برای شما تعریف کنم:
سالها قبل زمان دانش آموزی با بچه¬های کلاس به یک بازدید علمی رفته بودیم.
محل بازدید کارخانه¬ای بسیار معتبر و معروف بود که حدود 1000 نفر کارگر داشت.
در حین بازدید ازکارخانه موضوعی پیش امد که بعد از 30 سال هنوز برایم جالب و عبرت آموز است.
آنروز مدیر عامل کارخانه که صاحب آنجا هم بود در داخل کارخانه حضور داشت و در یکی از خطوط تولید با ما برخورد کرد و ضمن خوش آمد گویی گرم به همه ، با ما هم مسیر شد و با شور و شوق فراوان شروع به توضیح دادن در مورد کارخانه و محصولات آن نمود.
سر یکی از دستگاهها یکی از کارگران به سمت مدیر آمد و در حالیکه بسیار محترمانه سلام کرد، مشکل مالی خود را مطرح کرد و تقاضای کمک داشت.
وقتی به او نگاه کردم بسیار متعجب شدم، فردی با حدود 190سانت قد و بسیار درشت هیکل و شاید با 150کیلو وزن ، به نظر میرسید ورزشگار بدنسازی باشد.
نکته جالب این بود که آقای مدیر عامل فردی بود با حدود 160 سانت قد و 60 کیلو وزن!!!!
تفاوت قد و هیکل این دو فرد که کنار هم ایستاده بودند بسیار توی چشم میزد.
همانطور که کارگر با احترام درخواست خود را میگفت و مدیر با حوصله گوش میکرد، من عمیقا به فکر فرو رفته بودم.
چگونه میشود  این فرد با این همه قابلیت جسمی و فیزیکی کارگر  فردی با نصف توانایی های خود باشد؟
چه عواملی باعث میشود یک فرد با این هیکل کوچک این همه تواناییهای فکری  و مدیریتی داشته باشد؟
این فرد چه راهی را رفته است تا به این درجه از قدرت وقابلیت رسیده است؟
آیا آن کارگر این قابلیت را دارد که رشد کند و به جای کارگری خود صاحب کسب وکاری باشد؟
این فکرها، ذهن مرا به خود مشغول کرده بود و به خودم میگفتم: آینده من چه خواهد شد و آیا من کارگر خواهم شد و یا یک مدیر؟
بعد از آن بازدید با خودم تصمیم گرفتم یک مدیر باشم و افراد بسیاری برایم کار کنند و درآمد عالی داشته باشم ، فقط نمیدانستم چگونه باید این مسیر را طی کنم؟
رشد کردن در یک خانواده بسیار مهربان ولی بسیار سنتی، که محدوده ها بسیار مشخص و اظهار نظر و پاسخ بزرگتر را دادن کاری بسیار بد محسوب میشد، ریشه عزت نفس و اعتماد به نفس مرا ضعیف کرده بود و در بسیاری از موارد نمیتوانستم حق خود را بگیرم و یا حتی اگر در درسی قوی بودم نمیتوانستم برای پاسخ دادن دست خود را بلند کنم و توانایی های خود را بروز دهم ، موجب پیشرفت بسیار کند و شکستهای متعدد من در تمام امور شده بود.
بعد از سالها جستجوی راههای موفقت وشادکامی و تحمل رنجهای بسیار با راهنمایی دوستی، با کتابهای موفقیت و زندگی شاد آشنا شدم و شروع به مطالعه کردم.
با بکار بستن این تکنیکها باز هم زندگی من پیشرفت قابل ملاحظه¬ای نمیکرد و هر قدم که به جلو میرفتم ، با سختی و مشقت فراوان بود.
تا اینکه به طور اتفاقی یک کتاب در مورد اعتماد به نفس به دستم رسید و وقتی مشغول مطالعه شدم ، نور دانایی و آگاهی به ذهنم تابید و متوجه شدم که ریشه تمام مشکلات من نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس است.

بنابراین شروع یه مطالعه عمیق در تمام منافع در دسترس کردم و با انجام تمرینات کم کم رشد کردم و به درجه¬ای از عزت نفس رسیدم که خودم را عاشقانه دوست داشتم و به دنبال آن اعتماد به نفسم در تمام امور بیشتر شد و به آرامش و احساس خوشبختی رسیدم.
با تشکیل گروهی از افراد تحصیل کرده در روانشناسی، جامعه شناسی ، موفقیت و تجارت موسسه ایرانی ثروتمند را بنا گذاشتیم که در سالها به آموزش عزت نفس، اعتماد به نفس، زندگی شاد، موفقیت و ایجاد کسب و کار و رشد آن پرداخت.
استقبال از آموزشها در منطقه جغرافیایی محدود و عدم دسترسی همه ایرانیان عزیز به این آموزشها ما را مجاب کرد ، با برنامه ریزی کاملی این آموزشها را به صورت فایلهای صوتی و تصویری و کتاب درآوریم و در اختیار همه هموطنانمان که مشتاق پیشرف هستند قرار دهیم.
اکنون اینجا هستیم و ورود شما را به جمع شاداب و موفق ایرانی ثروتمند گرامی میداریم و به شما قول میدهیم با همراهی ما به زندگی آرام و خوشبخت در تمام امور زندگی دست یابید.
آموزشهای ما در تمام زمینه ها خواهد بود و قدم به قدم به شما کمک خواهد کرد با کمک خودتان پیشرفت کنید و روی زیبای زندگیتان را ببینید.

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه
طراحی قالب وردپرس : مبنای وردپرس